Prezenty mikołajkowe od uczniów z Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku

Prezenty mikołajkowe od uczniów z Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku
„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”. (Papież Franciszek).

Wspaniałym gestem wykazali się uczniowie Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku wraz z Panią mgr Justyną Bartusiak, którzy 15 grudnia 2021 przywieźli dla wychowanków ośrodka znakomite upominki. Goście w odświętnych strojach: elfa, diabełka i aniołka przekazali upominki na ręce Pani dyrektor. W pokaźnych rozmiarów paczkach znalazły się rozmaite gry planszowe i dydaktyczne, które zostaną wykorzystane na różnych zajęciach rewalidacyjnych i internatowych. Dzięki tak cudownej postawie „darczyńców”spotkanie przebiegło w wyjątkowej atmosferze.

Szczególne wyrazy wdzięczności należą się Pani Justynie, która od wielu lat z olbrzymim zaangażowaniem współpracuje z naszą placówką i włącza swoich uczniów w realizację akcji charytatywnych - wspaniale jest widzieć taką integrację w szczytnym celu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku za okazane serce i zaangażowanie!!!

15 grudnia 2021