Upominki "Mikołajkowe" od Pracowników Firmy Polpharma

Powiększ
Upominki "Mikołajkowe" od Pracowników Firmy Polpharma

Pomimo trudnych warunków związanych z pandemią w dniu 17.12.2021r. do naszych 80 uczniów dotarły paczki mikołajkowe z Firmy Polpharma z Warszawy. Darczyńcy już po raz drugi spełnili prośby i marzenia uczniów, które to zawarli w listach wysłanych do Firmy Polpharma już w listopadzie. Radość uczniów była ogromna. Już od samego rana w szkole panowała magiczna atmosfera, pełna ekscytacji i przejęcia. W każdej klasie zjawili się wyjątkowi „Goście”: uroczy aniołek i figlarny diabełek z wózkiem pełnym prezentów. Otrzymanie wymarzonych prezentów, to dla każdego ucznia gigantyczne przeżycie. Wymarzone upominki sprawiły obdarowanym wiele radości i łez wzruszenia. Wierzymy, że wspomnienia z tego dnia dla naszych uczniów będą wyjątkowe i niezapomniane. 

Serdecznie dziękujemy Pracownikom firmy Polpharma za bezinteresowną hojność i otwartość serc, dzięki której spełniły się marzenia naszych uczniów.
Szczerze doceniamy olbrzymie zaangażowanie „darczyńców” w niesieniu pomocy potrzebującym i życzliwość ofiarowaną naszym uczniom. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce i dobrą wolę, życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji zamierzeń w Nowym 2022 Roku.

 

17 grudnia 2021