Zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019

Powiększ
Zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019

 

Środa, 19 czerwca 2019r. – ta data była od dawna wyczekiwana przez wszystkich uczniów. Tego dnia o godz. 8.30 uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. W sali gimnastycznej naszego SOSW zebrali się uczniowe wraz z nauczycielami, dyrekcja szkoły, przybyło też wielu rodziców. Pani Dyrektor skierowała do nas wszystkich słowa podsumowujące mijający rok szkolny, wręczyła świadectwa i nagrody dla wyróżnionych uczniów oraz podziękowania dla rodziców za ich zaangażowanie w działalność szkoły.

 

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali krótki, radosny, kolorowy, pozytywnie nastrajający wszystkich zebranych program artystyczny. Był przepiękny, wdzięczny taniec z parasolkami, występy wokalno-taneczne w ciekawych strojach. Poczuliśmy wyraźnie atmosferę stojącego już u progu naszych drzwi upalnego lata i beztroskich wakacji!

 

Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na rozdanie świadectw. Były kwiaty, miłe słowa, gesty, chwile wzruszeń i przedwakacyjnych pożegnań. Po dziesięciu miesiącach nauki, nastał wreszcie upragniony, dwumiesięczny wypoczynek - czas zabaw, wycieczek, atrakcji. Pozostaje Wam życzyć, drodzy uczniowie – udanych, wesołych, pogodnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

 
19 czerwca 2019