Dzień Kobiet w naszym ośrodku

Powiększ
Dzień Kobiet w naszym ośrodku
„Być kobietą …”

Wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości życiowej! - tego i wiele innych ciepłych słów życzyli mężczyźni i chłopcy w dniu 8 marca 2019r. wszystkim Paniom i Koleżankom.

O godz. 10.00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet, podczas którego uczniowie z różnych klas przedstawili krótki program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie i taneczne. Mogliśmy podziwiać humorystyczne występy taneczne, oraz prześledzić, jak w różnych epokach świętowano Dzień Kobiet. Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny. 
Po części artystycznej chłopcy wręczyli każdej kobiecie /dużej i małej/ skromne kwiaty i „słodkie co nieco”.
Na zakończenie spotkania wszyscy zebrani przeszli do szkolnej świetlicy, gdzie został wyświetlony film pt. „Być Kobietą…”, w którym głównymi aktorkami były wszystkie Panie i dziewczęta naszego ośrodka. W filmie pojawili się też chłopcy, którzy swoje występy artystyczne zadedykowali wszystkim kobietom w ośrodku.

Zarówno film jak i program artystyczny został nagrodzony gromkimi brawami. Wszyscy artyści dali z siebie wszystko, a publiczność była bardzo zadowolona. Panie i dziewczynki bardzo dziękowały mężczyznom i chłopcom za miły dzień.

8 marca 2019